Paintballové fórum
Listopad 19, 2017, 02:18:02 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Paintballové fórum

Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Anketa
Otázka: Povolený mód na 2. kolo FPS pro Ega 05
Semi pro EGO 05(bez omezení) - 11 (61.1%)
Millenium pro EGO 05(15 bps) - 3 (16.7%)
Semi pro EGO 05(max 12 s vyplým okem) - 1 (5.6%)
Millenium pro EGO 05(max 12 s vyplým okem) - 2 (11.1%)
Zrušit všem omezení 12bps na 2. kolo FPS - 1 (5.6%)
Celkem hlasů: 18

Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Ego 05 a povolený mód na 2. kolo FPS  (Přečteno 4746 krát)
Eddie
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil
« kdy: Červen 05, 2008, 10:34:44 »

Protože by se z časových důvodů pravděpodobně nestihlo doručit upgradované boardy EGA 05 do termínu druhého kola FPS, tak se upgrade odložil a bude proveden ihned po 2. kole. Takže bych rád znal vaše názory, jak vyřešit tuto situaci. Děkuji za spolupráci a za vaše názory. Undecided     
Zaznamenáno
pejsek
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: Červen 05, 2008, 14:12:07 »

ja bych jim dal do rukou klacky  Grin Grin
Zaznamenáno
Eddie
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Červen 05, 2008, 15:05:26 »

Čí? Kiss
Zaznamenáno
Lukaash
Matador
Jr. Member

Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Červen 05, 2008, 20:08:21 »

No a hned máme námět na další anketu.... Huh?
Zaznamenáno
painter
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: Červen 06, 2008, 21:32:35 »

no čoveče jak tak na to koukám tak by bylo zatraceně nefér aby oni jeli na rof of a mi na 12ti ;-) já osobně namačkam přez 20 a to pro ty co nemaj Ego05 by byla nevýhoda... myslím že i když je to amatérský turnaj tak by bylo fér aby platila pravidla pro všechny stejně ;-) 12 semi nebo milenium je egál, to by měl namačkat snad každý Cheesy je hodně kvérů který jedou bez oka a když mu zásobník bude stíhat podávat kule tak ani nebude trhat ;-)
Zaznamenáno

-----------------------------------------------------
I don´t care
Eddie
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: Červen 06, 2008, 23:13:13 »

Ono se to aktuálně týká asi tak pěti lidí, většina z nich má zásobník Vejce II a já pochybuju, že i kdyby namačkali nějakou závratnou kadenci, tak že by to Vejce II utáhlo. Mě se zdá, že při Mill 15pbs vejce už nestíhá. Myslím si osobně, že namačkat občas 15 v semi módu je skoro stejné jako pravidelná sypačka 12bps s módem. Ono nejde jen o samotnou kadenci. Já při Mill mám víc času vnímat hru, koukat se kam co lítá a co lítá po mě a nemusim se soustředit na namačkání, který stejně není taková souvislá lajna, jako s Mill. Otázka hraní bez oka je ta, aby to netrhalo koule ... Undecided  Bohužel hlavně díky termínům doručení České pošty by se upgrady boardů asi nestihly a to by asi bylo horší než vyřešit drobnou úpravu v pravidlech pro druhé kolo. Je teď na nás, abychom dospěli k nějakému rozumnému řešení. Osobně preferuji variantu první a nebo poslední (což to prubnout všichni na Mill cap 15 Wink ?).
Zaznamenáno
painter
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: Červen 07, 2008, 11:32:20 »

evoll by mělo dávat 17 za sekundu pokuď máš dobré baterky ;-) ale je pravda že se hodně pomalu rozbíhá ;-) mě osobně je to egál kolik po mě někdo sype ale bohužel podmínky by měly být stejné pro všechny bez vyjímky... pošta je pošta o tom asi nemusíme diskutovat Cheesy když tak budou mít kluci na druhé kolo cokoliv tak je to šumák ale do 12 se dá i snapovat do 15 už ne mi (Eagles) jsme vždy pro každou srandu Cheesy hold tohle kolo asi budou míti vyjímku a s tím se nedá nic dělat...  hlavně že se k tomu postavili a utratili pár měďáků za nové boardy to zase respekt ;-) neni to zas tak levná věc a co si budeme povídat paint sám o sobě neni nic levného... zase na druhou stranu už můžou jet i nějakou vyšší soutěž a nebudou mít problém s rofem ;-) tak za týden zdar už se těšíme ;-)
Zaznamenáno

-----------------------------------------------------
I don´t care
Paja
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: Červen 08, 2008, 19:14:59 »

Mě osobně je to jedno jestli Mill, nebo neomezeně Semi. Ego 05 sem měl stažený na 8 a stejně to furt mydlilo 15, tak nevim. Ale byly tam i jiný kvéry než Ega 05 a taky jeli kurva víc než 12. 
Zaznamenáno
pitbullnet
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: Červen 08, 2008, 19:46:22 »

Nedělal bych z toho nějakou vědu.Co namačkají,to nastřílí.Pro jeden turnaj se to nezblázní...
Zaznamenáno
Martin
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: Červen 09, 2008, 11:22:46 »

chtel bych reagovat na prispevek od -Paja- chtelo by takoveto veci resit rovnou na miste nez pak tady...
Zaznamenáno
Eddie
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: Červen 09, 2008, 14:28:26 »

Ano, eventuální připomínky co kdy kde kdo a jak střílel či co jinýho udělal nebo neudělal by se měli řešit na místě. Tahle anketa by právě měla předejít dohadování a zbytečným diskuzím přímo na turnaji. Je mi jasné, že v nastalé situaci je třeba kompromisu, ne každý ho umí udělat a přijmout, vždycky se bude cítit někdo poškozen a znevýhodněn. Každý se má možnost vyjádřit svým hlasem k tomu řešení, které je pro něj nejpřijatelnější. Nejvíc hlasů by mělo vyjadřovat nejschůdnější řešení pro většinu a tudíž cestu jak na to. Někdo bude jásat, někdo bude plakat a vzteky třeba poprská monitor. Říká se tomu demokracie ...  Wink 
Zaznamenáno
pejsek
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: Červen 09, 2008, 15:06:23 »

namčká někdo z těch s těma 05kama vic jak 12 ve hře Huh?? Já znám jednoho a ten určitě ne  Grin Grin Grin
Zaznamenáno
Eddie
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: Červen 09, 2008, 15:29:48 »

Hlavně nejmenovat  Lips Sealed ..., já znám asi druhýho.
Zaznamenáno
Švambi
Newbie
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: Červen 09, 2008, 16:14:59 »

já znám taky dva
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal