Paintballové fórum
Listopad 19, 2017, 02:16:19 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Paintballové fórum

Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 2 [3] 4 5
  Tisk  
Autor Téma: Mistrovství republiky v paintballu 18. 10. 2008 Sendražice u Kolína  (Přečteno 22101 krát)
Eddie
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: Říjen 22, 2008, 17:34:56 »

Stará pravda hovoří, že nepochválíš-li se sám tak tě nikdo jiný nepochválí ... Wink, nicméně já se k té chvále přidávám, ač jsem se nezúčastnil a jenom koukal. Myslím si, že k lepšímu výkonu by bylo třeba trochu větší týmová sehranost a s tím související sebejistota a agresivita.  U těch lepších týmů bylo jasně vidět, že věci jako dobíjení při střelbě pravou nebo levou rukou, střelba za běhu, doběhy za překážky a pod. jsou naprostou samozřejmostí a bez jejich zvládnutí se výkon asi jen těžko může posouvat směrem vzhůru. U téměř všech týmů jsem si všiml velmi dobré individuální techniky, je vidět že na sobě pracují.  Embarrassed  
Zaznamenáno
Eddie
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: Říjen 22, 2008, 17:37:49 »

To jsem myslel obecně, ne konkrétně na výkon Pipers HC, není to kritika ale názor  Roll Eyes
Zaznamenáno
Lukaash
Matador
Jr. Member

Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: Říjen 23, 2008, 06:05:58 »

To Eddie:  Cheesy To En100: Jo na to DVD se složíme a přepálíme...
Zaznamenáno
en100
Matador
Full Member

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #33 kdy: Říjen 23, 2008, 06:14:19 »

vzdyt ro rikam celej rok kurna hosi musime potrenovat :-) .....moje precevzetí do dalsiho roku je chtel bych se zatahnout :-) bejt rychlejsi agresivnejsi :-) sem moc mekej :-(
Zaznamenáno
RAPR
Matador
Newbie

Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: Říjen 24, 2008, 06:05:22 »

Zatáhnout ?
To se můžeš i hořkou čokoládou ,když máš potíže :-)

Ale vážně ,ta trénovanost lepších týmů je znát.
Ovšem já mam co povídat , zrovna já jsem z těch ,co tréningů moc nedají.

í.
Zaznamenáno
en100
Matador
Full Member

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #35 kdy: Říjen 24, 2008, 06:14:42 »

cokoladou? ty vole to neznam musim to zkusit :-)
Zaznamenáno
czermi
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: Říjen 29, 2008, 22:10:56 »

Ahoj.K tomu porovnávání teamů.Kdybyste se účastnili cpl či cnpl v poslední době věděli byste,že porazit Highlanders neni nic světoborného,páč jsou tam jen 2 dobří hráči.Celkově jsou snadno hratelní pro kterýkoli team.To,že prolezli do semi-finále bylo jen na úkor Rats A kteří v poslední době hrajou luxusní paintball a na MČR jim pouze nevyšel ten postup o chlup.Takže si zaslouží zastupovat Českou rep. v Německu.(Rats se před nedávnem zůčastnili poprvé x-ball open na Centuriu v Praze a zkončili druzí když prohráli ve finále s hodně zkušeným československým teamem Cosmis 5,který ten samý den v semifinále roznesli na hadry).Kluci z Rats udělali za poslední sezonu pořádnej skok dopředu.Infinity měli dobrej nástup asi před 2 lety,když začínali,pak měli pauzu kvůli škole tuším a teď se zas snaží vzpamatovat.No na CPL letos nebyla extra úroveň(exibice Rampage-Troja nelze počítat) proto tam jedou i Infinity,kteří zkončili 2.(Nic proti Infinity)
Asi tolik k úrovni české paint scény,kdyby ještě někomu unikali kvality českých teamů :-)
Zaznamenáno
en100
Matador
Full Member

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #37 kdy: Říjen 30, 2008, 07:51:14 »

no podle me by CZ meli reprezentovat troja a rampage....nebo to nejde? nebo se jedna jen o týmy co aktivne jezdili ligu? jestli jo tak je to docela skoda ne?
« Poslední změna: Říjen 30, 2008, 07:54:09 od en100 » Zaznamenáno
czermi
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: Říjen 30, 2008, 18:50:06 »

Tak škoda to samozřejmě je,protože Troja a Rampage jsou naše nejlepší teamy už docela dlouho :-) Ale funguje to tak,že toho turnaje v Německu se ůčastní 2 nejlepší teamy v této sezoně a v lize.Ne na MČR.A jelikož na ČPL byla úroveň jaká byla,tak Infinity ukážou jak se hraje paint v česku :-) Troja a Rampage tam měli jen exibici v x-ballu.No podle mě by bylo vhodný,aby se ůčastnili Veterans coby vítěz ČNPL(což by stálo za to).Když už jsme měli 2 ligy.Ale ČNPL se asi nepočítá jako česká liga....
Zaznamenáno
czermi
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: Říjen 30, 2008, 18:52:18 »

en100 kterej seš a co hraješ za pozici,že píšeš "...bejt rychlejsi agresivnejsi :-) sem moc mekej :-("
Zaznamenáno
en100
Matador
Full Member

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #40 kdy: Říjen 31, 2008, 07:46:19 »

a jak se ti mam popsat? :-) ja treba tebe znam :-)
Zaznamenáno
Lukaash
Matador
Jr. Member

Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: Říjen 31, 2008, 09:05:27 »

Co třeba místo popisování ukázat fotku??? Huh? http://fuegops.xf.cz/fpsgal/fps5kolo08/img8.htm
Zaznamenáno
Chrisťák
Matador Hrcprcal
Sr. Member
*

Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: Říjen 31, 2008, 09:46:24 »

Co to má na hlavě? To je punčocha?
Zaznamenáno
Lukaash
Matador
Jr. Member

Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: Říjen 31, 2008, 13:08:35 »

To je novej model bandany od Eclipse pro rok 2009, vole.  Shocked
Zaznamenáno
czermi
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: Říjen 31, 2008, 19:27:57 »

a jak se ti mam popsat? :-) ja treba tebe znam :-)

Jo tak podle fotky už vim   Smiley a co hraješ za pozici,že jsi psal,že chceš být agresivnější?
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal